Bipolar Bozukluk Bilgi Paylaşım Forumu
Ağustos 31, 2014, 08:31:35 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: acil izmirde bipolar uzmanı psikiyatri  (Okunma Sayısı 19701 defa)
no.comment
Üye
*

« : Eylül 16, 2010, 14:39:58 »

öncelikle hasta arkadaşlara geçmiş olsun.eşim bipolar.daha önce manisada tedavi oluyordu.ancak 3 yıldır tedavisini bıraktı.şimdi kötüleşti.9 aylık bebeğim var.manisaya gelip gitmek zor oluyor.izmirde bu hastalıkta uzman sizin bildiğiniz bir doktor varmı.ben birini buldum ege üni.den ahmet çelikkol araştırdığım kadarıyla çok iyi.ama ücreti çok fazla.şuan işten çıktığım için sigortamız yok.ücreti daha uygun birisi varmı tanıdığınız yardımcı olursanız sevinirim..
risperdal
Aktif üye

« Yanıtla #1 : Eylül 16, 2010, 17:56:49 »

Merhaba no.comment. bende ege üniversitesinde affektif birimler de tedavi oluyorum. benim doktorumun ismi ali saffet gönül. ben çok çok memnunum. sanıyorum senin iki tane sorunun var. birincisi seni affektif hastalıklarda tedavi ederlermi bilimiyorum. ikincisi eğer ali saffet gönüle de gitsen o da senden para isteyecektir. ahmet çelikkol da olsa ali saffet gönülde olsa ya da başka biri de olsa o öğretim görevlilerinin hepsi senden sanıyorum 190 milyonlira para isteyecklerdir.
Ayrıca bornovada türkan özilhan acil yardım ve travmatoloji hastanesinde görev yapan Zeynep Bodur var. o da iyidir. fakat sigortan yoksa o da özlel muayenesinde senden para isteyecektir.
istersen zeynep boduru ara. muayenesinin telefon numarıs: 0 232 421 9191  İsmimi de verebilirsin.  Sağlıcakla. Geçmiş Olsun.

Ayrıca arkadaşlar umarım doktorların reklamını umarım yapmamışımdır. Böyle bir niyetim yok. Bilgilerinize
« Son Düzenleme: Eylül 17, 2010, 22:24:48 Gönderen: GriFikir » Logged

Bunlar,
Engerekler ve çıyanlardır,
Bunlar,
Aşımıza, ekmeğimize
Göz koyanlardır,
Tanı bunları,
Tanı da büyü...
no.comment
Üye
*

« Yanıtla #2 : Eylül 16, 2010, 18:34:38 »

yardımınız için teşekkür ederim.eşmin teşhisi affektif bozukluk,manik depresif olarak geçiyo.olmazssa bir arar görüşürüm.ege üni. aradım 200tl dediler.ahmet beyde 250 dedi.birde zeynep hanıma sorayım ama yeniden tedavi çok masraflı olucak bizim için.tabiki kaybettiklerimizin yani maddi manevi sağlık açısından yanında hiç kalır ayrı konu.
olmazsa sigorta yaptırayım en doğrusu bu.özele vericeğim parayı sigortaya öderim.siz sigortalımısınız,hastanede egede yada bu söylediğiniz acil yardım polikliniğinde özel gibi yeterince ilgileniyorlarmı.
sormamın nedeni,eşim yıllardır aynı doktora gittiği için başkasının onun hastalığına çözüm bulamıycağı,onu anlayamıycağını düşünüyor.böyle bir takıntı yapmış.
bir ara alsancakta bir doktora gitmişti.3 yıl önce o zyprexa adında bir ilaç vermiş.internetten biraz araştırdı orada ilacın psikolojiyi daha çok bozduğu ve yan etkileri çok fazla olduğu gibi yazıları okuyunca sinirlenmişti.o yüzden başka doktorların onu anlayamıycağını düşünüyor.zaten zorla ikna ettim.sana iyi bir doktor bulacağım dedim.
bende eşimden dolayı rahatsızlandım.birde o dönemde bebeğim oldu,kayınpederim vefat etti.çok sıkıntı yaşadım yani.banada affektif bozukluk teşhisi kondu.seroquel 200 mg kullandım .devlet hastanesinde bir doktora gitmiştim.seni bir süre izlemeye alıyorum dedi.ama ilaç çok ağır geldiği için bıraktım.zaman içinde kendimi kontrol etmeyi öğrendim.ama bipolar bozukluk çok daha farklı tabiki.atak geçirildiğinde eşimden gördüğüm kadarıyla insan kendini fazla kontrol edemiyor.
kendi hastalığı konusunda çok fazla bilgili değil eşim.bende ona doğru şekilde yaklaşmak onu anlayabilmek için araştırıyorum işte.ilginiz için tekrar teşekkür ederim.geçmiş olsun
risperdal
Aktif üye

« Yanıtla #3 : Eylül 16, 2010, 19:05:17 »

Sayın no.comment. bu siteye üye olmuşsunuz. bu bir isabet olmuş. benim söylediklerimin dışında başka arkadaşlarda mutlaka bir şeyler söyleyecek. çünkü onlarda bipolar bozukluk hastası. ya da diğer adıyla manik depresif hastası, ya da diğer adıyla iki uçlu duygu durum bozukluğu...
Bu hastalık hafife alınacak bir hasatalık değil. belki bu hastalığın tedavisi ömür boyu sürebilir. bu artık kişinin yapısına göre değişir.
ahmet bey 250 dediyse büyük bir ihtimalle ali saffet hoca 190 diyecektir (ya da 200) zaten affektif bozukluk birimine bakan sekreter var ismi seyhan. bütün o işleri o yapar seni yönlendirir. onun telefon numarası: 0 232 390 34 02 mesai saatleri içerisinde arayabilirsin.
evet ben sigortalıyım. benim hikayem uzun. ben sekiz ay asistanlara muayene oldum. daha sonra ali beye. acil yardım polikiliniğinde pek fazla ilgileneceklerini sanmıyorum. çünkü çok kalabalık. gerçi bütün hasataneler kalabalık. ben çiğlide oturuyorum. çiğlideki egekent hasatnesi de kalabalık. seninde şimdiden imkanın varsa sigortalı olmanı öneririm. çünkü ilerde ne olacağını bilemezsin

başkasının çözüm bulamayacağı konusu ise; benim söyleyeceğim; nice doktorlar vardır mesleğinin hakkını vern. tabii kötüleri de var mutlaka
sayın no.comment. ben fazla meşgul etmek istemiyorum.
sağlıcakla kal. geçmiş olsun

Bunlar,
Engerekler ve çıyanlardır,
Bunlar,
Aşımıza, ekmeğimize
Göz koyanlardır,
Tanı bunları,
Tanı da büyü...
GriFikir
Teknik Destek
Aktif üye

« Yanıtla #4 : Eylül 17, 2010, 01:36:49 »

Merhaba sigortasız hastalığın tedavisi gerçekten çok masraflı olabilir yeşil kart gibi çözümler düşünebilirsiniz
aktif olarak çalışıp çalışmadıklarından emin değilim ama izmirdeki lityum derneği sizi yönlendirebilir

http://lityumdernegi.blogcu.com/ 

" Etkili bir tedavi programının bileşeni olarak kendi kendine yardım veya yaşıtınız olan bir destek grubuna katılma genellikle gereklidir.

LİTYUM DERNEĞİ ’ ne üye olmak istiyorsanız veya zamanınızı iki uçlu duygudurum bozukluğu olan başka kişilere yardım ederek geçirmek ve bize katılmak istiyorsanız

LÜTFEN:0 232 4124151  numaralı telefondan Sn. Prof. Dr. Ayşegül ÖZERDEM ‘ i arayınız. "
no.comment
Üye
*

« Yanıtla #5 : Eylül 23, 2010, 22:37:04 »

eşimle benim doktor konusunda ciddi olduğumu görünce tartıştık.ya sen delirdinmi benim hiç birşeyim yok adamı zorla hasta ediceksin,sana ne zararım var diye gitmemekte direniyor.ne yapıcam nasıl ikna edicem bilemiyorum.
herşey o kadar kötüye gidiyorki sürekli riskli işlere giriyor.aşırı alkol kullanıyor.zaten içince çok başka biri oluyor.ne söylediğini ne yaptığının o da farkında değil bence.birgün önce çok iyiyken bugün beni evden kovdu.ona nasıl yaklaşıcam onun için ne yapabilirim.çok bunaldım..
eskici
Aktif üye

...

« Yanıtla #6 : Eylül 24, 2010, 21:22:53 »

hani kayıtsız kalırsınız ya ne cevap vereceğinizi bilmez nasıl davranacağınızı bilmez ve farkında olmadan iyilik yerine kötülük yapmış olursunuz ya malesef durumunuz böyle benim açıdan izmir de olsam ensesinden tutup doktora götürürüm yani işin abartısı bi kenara kişi kendini kabul etmedikten sonra hasta sayamıyacağı için kendini davranışını makul görür geçmişte benimde yaptığım gibi neyseki evli değilim bilmiyorum belki iyi belki kötü olurdu ama bende evden çıkar üç dört gün sokaklarda kalırdım parklarda köprü altlarında nerede uykum gelirse yatardım sonrasında bi şekilde eve gelirdim sadece geldiğimin iki üç gün sonrası sözde normal yaşama dönerdim şu an 13 yılımı doldurdum bipolarda ömrümün sonuna kadarda devam edicek fakat eskisine nazaran tanımaya tanıdıkça farkımı görmeye ve hatta böyle olmaktan başka çarem olmadığı içinde sevmeye başladım şimdi bunları neden yazıyorum bilmiyorum ama durumunuza üzüldüm sadece yalnız üstesinden gelmeye çalışmayın sizi evden bile kovuyorsa olabildiğince kendi aleniniz ve eşinizin ailesiyle beraber hareket etmelisiniz yanında olmanız eşiniz için şanstır umarım biraz olsun şartlarınız düzelir eyvallah...

deli oldum; bu dünyada hor görülüp ötekinde masum sayılan...
allies
Daimi Üye

« Yanıtla #7 : Haziran 21, 2011, 12:01:05 »

selam arkadaslar, dr'un eşime koydugu tani dipsomani. ama ben bipolar bozukluk var gibi goruyorum. dr'a ulasmak cok zor....paylasmak cok zor.... acaba ben kendim için bir dr'a gitsem mi diye dusunmeye basladım... nereye gitmeyelim psikoloji mi , psikiyatri mi Üzgün

Sevdiğini mertçe seven kişi, pervane gibi özler ateşi. Sevip de yanmaktan korkanın masal anlatmaktır bütün işi.
Ömer Hayyam
cera
Aktif üye

« Yanıtla #8 : Haziran 26, 2011, 00:31:52 »

Prof.Dr Erhan Bayraktar
Tel:02324211110
Ben 2 yıldır kendisiyle görüşmekteyim. Kesinlikle tavsiye ediyorum...
Sağlıcakla
marseillaise
Aktif üye

« Yanıtla #9 : Haziran 27, 2011, 02:44:45 »

Savaş Kültür.. Çiğli'de. Sokrates Klinik. Telefon numarasını netten bulursunuz. Hem hocam hem doktorum

bu kafayla nereye
cera
Aktif üye

« Yanıtla #10 : Haziran 29, 2011, 23:04:46 »

fisun akdeniz, simavi vahip isimlerini önerebilirim.
Fisun Akdeniz bipolar bir arkadaşımın da doktoru ve çok memnun olduğunu söylemişti. Ama ben Erhan Bayraktar'a gidiyorum,Fisun Hanım da bipolar konusunda ayrıca ilgili diye duymuştum.
Armagan
Daimi Üye
**

« Yanıtla #11 : Temmuz 02, 2011, 16:42:48 »

Fisun  hnm tek geçerim

.............Ben beni bıraktığım zaman sen beni bırakma ya Rab!........
cera
Aktif üye

« Yanıtla #12 : Temmuz 02, 2011, 22:45:45 »

Fisun  hnm tek geçerim
Armağan siz de İzmir de mi yaşıyorsunuz Gülümseme
none
Aktif üye

« Yanıtla #13 : Temmuz 03, 2011, 00:46:54 »

yok samsundan izmire doktora gidiyor bildiğim kadarıyla

irregular expectations
Armagan
Daimi Üye
**

« Yanıtla #14 : Temmuz 04, 2011, 03:03:50 »

yok samsundan izmire giden ben deilim ben denizlideyim

.............Ben beni bıraktığım zaman sen beni bırakma ya Rab!........
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2008, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!