Bipolar Bozukluk Bilgi Paylaşım Forumu
Ekim 26, 2014, 06:21:53 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: sinirlenince ne yaparsınız???  (Okunma Sayısı 10816 defa)
Jack_Durden
Daimi Üye
**

« Yanıtla #30 : Ekim 08, 2009, 22:30:58 »

Evet en son manide sinirlenince camdan lap top attım cep telefonunu attım birde baya ağır olan kum torbasını yuklenmişim atıcam diye aman o colugun cocugun kafasına düşerse ne olur demişler artık o halde nasıl anladıysam yinede bırakmışım ha bide attugım  boks eldivenleri var onunlada çoçuklar oynuyordu o kırılmadı tabi 
twist
Aktif üye

« Yanıtla #31 : Ekim 08, 2009, 22:45:34 »

jack sen maliyetli bi manik yaşıyosun yaa:)ne de olsa bol para harcıyoruz o dönemlerde.hemen yeni bi laptop ve telefon almısındır:)))

dakikalarını köleleştiren kişi saatlerini özgür bırakır.
Jack_Durden
Daimi Üye
**

« Yanıtla #32 : Ekim 08, 2009, 23:55:47 »

Kendimi hastanede buldum hastanede iki kere omuzla kapı kırınca gozlem odasında bi kaç gun baglı kalmışım ailem geldiğinde hem gozlem odasında baglı hemde tıppın her yontemini denedik su anda olumlu bir sonuc yok demişler endişenldirmişler sonra şok tedavisinden ümitliyiz deyip  şoka başlatılar 12 kere şok aldık bilmiyorum yani keşke dedigin gibi olsaydıda öle kalıp yeni laptopla cep telefonu alsaydık ama bunca yasanılan şey arasında onlar unutuldu sanırım Gülümseme
chemgaslı
Daimi Üye
**

« Yanıtla #33 : Ekim 09, 2009, 00:27:54 »

Sinirlenince mi?offf siwri sipsiwri kelimeler akıyor ağzımdan bunlar mani dönemimde olur diyodum ama yok ya ..dolu gibi yağıyo duygu durumuna bakmıyor...bağırma küfür değil., ama bunlarda bende sözler biter..sinirlenmek bana yakışıyoo.en çokta derstte notlar açıklanırken bi sözler ediyorum hani alnım biraz dudağıma kaysa öpücam...Göz kırpan
bipolardent
Daimi Üye
**

« Yanıtla #34 : Ekim 14, 2009, 00:08:40 »

ben de bağırma kişilik özelliği idi. ta ki bipolar olduğumu öğrenene kadar.bizim sülaledeki erkeklerin çoğunun sesi çok yüksektir ve çabuk sinirlenirler.kalıtımsal bir hastalık olduğu düşünülürse insan acaba onlarda mı diyor.

hala çabuk sinirleniyorum ama artık içimden  o sinirlenen adamın bipolar olduğunu hatırlatıyorum.büyük ihtimalle çok sinirlenecek bir durum olmadığını abarttığımı,dışardan bakılınca ne kadar çıldırmış göründüğümü hatırlatıyorum kendime.bunu nadiren yapabildim.biraz daha çalışırsam  ve ilaçların yardımıyla deli dişçi izlenimini silerim belki Gülümseme

http://birbipolarinmucadelesi.blogspot.com/

Defolu üretim made in tanrı
bipolardent
Daimi Üye
**

« Yanıtla #35 : Ekim 14, 2009, 00:14:20 »

bu arada sinirlenmenin ,ellerin titremesinin,bir şeyler fırlatmanın sadece bana özgü olmadığını bilmek  biraz rahatlatıcı Gülümseme

http://birbipolarinmucadelesi.blogspot.com/

Defolu üretim made in tanrı
osmangazi
Aktif üye

« Yanıtla #36 : Ekim 14, 2009, 03:31:13 »

Bence burda kime sinirlendigim onemli; Disarida birine kizip en arkadaslarima veya aileme patlayabilirim. En fazla bagiririm. Zaten en cok kahrimi cekenlerin ya en samimi olduklarim yada en yakinim diyebildiklerim olduklarini dusunuyorum...

BİRAZ ÖLÇÜ , BİRAZ MANTIK , BİRAZ CESARET , BİRAZ FARKINDALIK.
Frozen
Aktif üye

« Yanıtla #37 : Ekim 14, 2009, 10:36:18 »

ama artık içimden  o sinirlenen adamın bipolar olduğunu hatırlatıyorum.büyük ihtimalle çok sinirlenecek bir durum olmadığını abarttığımı,dışardan bakılınca ne kadar çıldırmış göründüğümü hatırlatıyorum kendime.bunu nadiren yapabildim.biraz daha çalışırsam  ve ilaçların yardımıyla deli dişçi izlenimini silerim belki Gülümseme

kesinlikle işe yaradğını söyleyebilirim.

cera
Aktif üye

« Yanıtla #38 : Ekim 14, 2009, 18:48:14 »

ben de bağırma kişilik özelliği idi. ta ki bipolar olduğumu öğrenene kadar.bizim sülaledeki erkeklerin çoğunun sesi çok yüksektir ve çabuk sinirlenirler.kalıtımsal bir hastalık olduğu düşünülürse insan acaba onlarda mı diyor.

hala çabuk sinirleniyorum ama artık içimden  o sinirlenen adamın bipolar olduğunu hatırlatıyorum.büyük ihtimalle çok sinirlenecek bir durum olmadığını abarttığımı,dışardan bakılınca ne kadar çıldırmış göründüğümü hatırlatıyorum kendime.bunu nadiren yapabildim.biraz daha çalışırsam  ve ilaçların yardımıyla deli dişçi izlenimini silerim belki Gülümseme
Bunu ben de uygulamaya çalışıyorum, genellikle öfkeyle ilgili sorun bende de mevcut ama en cok ta işle ilgili durumlarta hortlar....

bu arada sinirlenmenin ,ellerin titremesinin,bir şeyler fırlatmanın sadece bana özgü olmadığını bilmek  biraz rahatlatıcı Gülümseme

Mesleki olarak bir yatkınlık durumu mu mevcut acaba bizde  Sırıtan
Diş eşittir Sinir Kahkaha
Thanatos
Aktif üye

Hold Your Life!

« Yanıtla #39 : Ekim 14, 2009, 19:46:31 »

O an önümde ne varsa fırlatırım, bağırırım hakaretler savururum onur kırıcı şeyler söylerim kavgaya yeltenirim, o an karşımdakini gözüm görmez ama işte ya manide olmam lazım ya da gerçekten sinirlenmem lazım, depresyonda genelde içime attıklarım manide patlak verir ve bir şeye sinirlenince herşey sinir eder beni  Üzgün
teacher
Daimi Üye

« Yanıtla #40 : Ekim 14, 2009, 21:39:41 »

Sinirlenince gözüm hiçbir şey görmez olur.O onlarda kendimi hiç tutamaz bildiğimi söylerim.Tabi sinirim
geçince çok pişman olur özürdilerim ama karşımdaki (ki bu çoğunlukla eşim) beni ne kadar anlıyor bilmiyorum.
(Allah'tan o anları çabuk unutuyor:)Öyle bi çizgi ki sinir bir adım öteye geçince farklı biri oluveriyor insan!!

''gerçekçi ol imkansızı iste..''
osmangazi
Aktif üye

« Yanıtla #41 : Temmuz 20, 2010, 23:13:48 »

Bence insanin duygularini ve dusuncelerini kontrol etmeyi ogrenmesi gerekiyor; biz duygularimizi ve dusuncelerimizi kontrol etmessek malesef onlarin etkisinde davranmaya basliyor ve onlar bizi kontrol ediyor.

Bunu depresyonda veya manide yapmak nerdeyse imkansiz. Ongoru icgoru farkindalik herseyi kaybediyoruz. Depresyonda kadar uclarda uzuluyoruz ve olumsuz yorumluyoruz ki olaylari, birinin karsisinda 7 takla atip dikkatini ceksek sonra gozune bilgileri soksak yine reddetmeyi secebilir.

Mani de ayni durum gecerli bence bu sefer kisi artik bu bilgileri kendisini fazla zeki gordugu icin, fazla yeterli gordugu icin bunlarla ilgilenmeyi vakit kaybi olarak yorumlayabilir.

Daha dogrusu bunlarin stabil durumdayken degerlendirmek. Dogru karar veremiyor ve veremeyecegimizi dusunuyorsak veya fazlasiyla eminsek kendimizden doktor yardimi alip stabil duruma gecip bunlarla ilgilenmek yapilabilirlik ihtimalini yukseltir.

BİRAZ ÖLÇÜ , BİRAZ MANTIK , BİRAZ CESARET , BİRAZ FARKINDALIK.
golddragonsx
Daimi Üye
**

Kandırdım hayatı beni ölü sansın...

« Yanıtla #42 : Ağustos 28, 2010, 18:56:07 »

oturup üzülüyorum sinirlenipte hiç birşey yapmadığım için halbuki kendimi bıraksam listede en az 100 kişi var öldürcek ve biliyorum gerçekten yapabilirim ama şunuda biliyorum kendimi tutabiliyorum ve bırakmak istemiyorum bir gün mutlaka bir yerden çıkar acısı hem sağlıklıda düşünemiyorum belki ben değilimdir haklı olan o yüzden yapamam. Bazense tutamıyorum en azından kısmen karşımdakinin üstüne yürüyorum bağırıyorum gözlerimde ki nefretten zaten korkuyor susuyor anlıyolar tek kelime etseler gerçekten öldüreceğim:S bu yaptığımda ne kadar haklı olduğumu doğru olduğumu bilmiyorum:S hatta yanlış sanırım

Dünyaya attığım imzam mezartaşımdır...
Bazarov
Daimi Üye

« Yanıtla #43 : Ağustos 30, 2010, 00:10:45 »

kırarım. yakınımda ne varsa fırlatır kırarım ya da en yakın yere tekme veya yumruk atarım. en ekstrem durumda karşımdakine saldırırım.

Herşey akar. - Herakleitos
Che Guevara
Aktif üye

« Yanıtla #44 : Ağustos 30, 2010, 00:41:25 »

Sinirlenince yaptığım ve söylediğim şeyler yüzünden genellikle haklıyken haksız duruma düşerim..

Denize baktım içim deniz
İçimden dışıma taştı deniz
Kayboldum...
Hep deniz
Sayfa: 1 2 [3] 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2008, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!